Manisa’da babasına gitmek için evden ayrıldı: 41 gündür kayıp olarak aranıyor

DHA

Manisa’da 41 gündür olarak aranan genç kızın annesi isyan etti.

Şehzadeler ilçesinde annesi Yeliz Karalar’ın evinde kalan Selin Öztürk, 10 Nisan’da ‘Babama gidiyorum. Duş alıp geleceğim’ diyerek evden çıktı.

Eve dönmeyen kızı Öztürk’e ulaşamayan Yeliz Karalar, polise kayıp ihbarında bulundu.

Karalar, 41 gündür alamadıkları kızının hayatından endişe ettiğini belirtti.

“Evden ayrılıp, geri dönmeyince merak ettim”

Damadı cezaevinde olduğu için evli olan kızının arada kendisinde arada da eski eşinde kaldığını belirten Karalar, “Babasına duş almaya gideceğini ve geri döneceğini söyledi. Evden ayrılıp, geri dönmeyince merak ettim, ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım. O günden beri telefonu kapalı.” ifadelerini kullandı.

“Babası ve ağabeyinden şüphelenerek kayıp başvurusu yaptım”

Kaybolan kızıyla ilgili babası ve ağabeyinden şüphelendiğini söyleyen Karalar, “Babası da ağabeyi de kızımı arayıp, sormazlar ama kaybolduğu günün ertesi günü mesaj atarak Selin’in bende olup olmadığını sordular. Bu durumdan şüphelendim ve 3 gün sonra kayıp başvurusu yaptım.” dedi.

“Kızımın yaşadığından emin olamıyorum”

Kızının hayatından endişe ettiğini dile getiren Karalar, “Kızıma dönmesi için çağrıda bulunmak isterdim ama yaşadığından emin olamıyorum. Telefonunu kapatacak bir çocuk değil. O yüzden ne kadar çağrı yapsam da boş. Kızımdan umudumu kestim. Zorla bir yerde tutuluyor olabilir, öldürülmüş olabilir. Çocuğumun ölüsünü bile bulsam en azından bir mezarını yapayım. Günlerdir ne yemek yiyebiliyorum ne de uyku uyuyabiliyorum. Gözüm hep kapıda.” dedi.

Haber Kaynağı: Demirören Haber Ajansı (DHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir